Tlumaczello - online biuro tłumaczeń

Ekspres? Jak najbardziej 🙂

Tłumaczenia o szybkości światła? To też u nas. A przy tym naszą główną cechą pozostaje jakość. Gwarantujemy poufność i przyjemny czas realizacji.

Wyślij Twój plik do wyceny

Jak to działa?

Krok 1

Pracujemy z pozytywnymi i otwartymi ludźmi 🙂 Liczy się człowiek, bo to właśnie każdy pracownik jest indywidualistą który tworzy wizerunek firmy lub korporacji. To samo z Klientami prywatnymi. Więc jeśli jesteś jednym/jedną z tych pozytywnych ludzi - najpierw wyślij nam swoje tłumaczenie do bezpłatnej wyceny 🙂

Krok 2

Jeden z naszych szczerych i usmiechniętych pracowników wyceni Twoje tłumaczenie, biorąc pod uwagę różne czynniki, w tym język, złożoność lub prostotę tekstu do przetłumaczenia, jego specyfikę, możliwe Twoje uwagi dotyczące tłumaczenia oraz termin realizacj. Następnie otrzymasz wycenę na email.

Krok 3

Po otrzymaniu wyceny tłumaczenia możesz ją zaakceptować lub nie. Będziemy zadowoleni, jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami. W tym celu należy wysłać do nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem zadania do realizacji i akceptacji kwoty oraz terminów. Jeśli znajdziesz lepszą ofertę gdzie indziej, jesteśmy gotowi do negocjacji 🙂

Krok 4

Po akceptacji wyceny zlecasz nam tłumaczenie potwierdzając to mailowo lub w inny pisemny sposób. Następnie należy dokonać opłaty na nasze konto firmowe i działamy! Współpracujemy z firmami jak i z osobami prywatnymi. Po realizacji zlecenia wysyłamy Ci gotowy plik z tłumaczeniem drogą mailową lub w inny sposób wcześniej ustalony. Gotowe!

O nas

Tlumaczello to portał, który został założony przez zawodowego tłumacza z myślą o jakości i przyjemności oferowanych usług a następnie rozwinął się jako przestrzeń łącząca firmy, tłumaczy, biura tłumaczeń oraz klientów indywidualnych tworząc synergię współpracy i życia.

Na długo przed powstaniem portalu Tlumaczello, czyli… jeszcze w 2008 roku… jego założyciel uzyskał dyplom tłumacza. Od tego czasu nie tylko kontynuował on swoją praktykę tłumaczeniową, ale także podróżował po świecie, doskonaląc swoje umiejętności językowe w różnych krajach i sprawdzająć swoje siły w dodatkowych zawodach.

No i teraz zabieram głos na prawach założyciela 🙂 A więc to doświadczenie życiowe pozwoliło mi pogłębić wiedzę w niemal każdej dziedzinie: od mechaniki, inżynierii i biologii po prawo, literaturę, turystykę i marketing reklamowy. Uważam, że ogólna erudycja jest bardzo ważna dla tłumacza, podobnie jak wiedza (lub jeszcze lepiej – osobiste doświadczenie) w dziedzinie, w której tłumaczy.

Na początku osobiście wykonywałem tłumaczenia w różnych odmianach między 4 językami. Naturalnie się stało że stopniowo zacząłem zdobywać liczne kontakty w dziedzinie tłumaczeń. Dobre i przyjazne kontakty zostały nawiązane w oparciu o współpracę zarówno z profesjonalnymi biurami tłumaczeń, jak i tłumaczami freelancerami.

Z czasem liczba kontaktów rosła, podobnie jak i doświadczenie zawodowe. Uważam że podstawowym elementem w łańcuchu między Klientem a biurem tłumaczeń jest nie marka, nie reklama, a nawet nie handlowiec który szuka zleceń, a jednak tłumacz. Logicznym krokiem było więc założenie online biura tłumaczeń, które pozwala bez barierów wykorzystywać doświadczenie zawodowe oraz kompetencje miękkie dla szybkiej i profesjonalnej realizacji zadania postawionego przez Klienta.

Podobne przyciąga podobne, a moim celem jako założyciela, podobnie jak celem Tlumaczello.pl, jest współpraca z Klientami przede wszystkim otwartymi, z dobrym nastawieniem do świata i ludzi, pozytywnymi, lubiącymi się rozwijać – podróżować, medytować, biegać, jeździć na rowerze – dodaj coś od siebie do tej listy 🙂 Razem możemy uczynić ten świat bardziej przyjaznym i miłym miejscem. Jeśli więc podążamy tą samą ścieżką, serdecznie zapraszam do współpracy!

Opinie Klientów i Partnerów

"Pragnę wszystkim zarekomendować współpracę z Panem Sergii Budim z tlumaczello.pl. Biuro Tłumaczeń Mila-Lingua Anna Mrowiec-Zygmunt współpracuje z Panem Sergii od sierpnia 2019 roku. Od tego czasu wykonane zostało ponad 100 stron na język ukraiński oraz język rosyjski. Tłumaczenie Pana Sergii cechuje bardzo wysoka jakość oraz szybkość jej realizacji. Kontakt rewelacyjny i przemiły. Ponadto Pan Sergii zawsze służy pomocą w przypadku zagadnień Klienta, co stanowi dodatkowy atut współpracy. Z czystym sumieniem polecam wszystkim usługi Pana Sergii Budim. Z poważaniem Anna Mrowiec-Zygmunt" 20.05.2020
“Współpracujemy z Panem Sergiim Budim z Tlumaczello przede wszystkim w zakresie tłumaczeń polsko-rosyjskich oraz polsko-ukraińskich. Kontakt z Panem Sergiim jest z reguły szybki, a wykonywane przez niego tłumaczenia wyróżniają się wysoką jakością, która idzie w parze z ekspresową realizacją zleceń. Współpracę z Panem Sergiim Budim polecamy zarówno innym biurom tłumaczeń, jak i klientom indywidualnym.” 05.06.2020
““Polecam tego tłumacza, bardzo dobry kontakt, profesjonalizm i artyzm.” – DARIUSZ TOMCZAK z www.siłasłowa.com” 15.07.2020

Przykłady Zrealizowanych projektów Tłumaczeniowych

Szukasz wyceny tłumaczenia?Zapraszamy!

Szybka wycena tłumaczenia w gratisie – ekspresowo!